Keratin Bakımı Samatyavitamin

Keratin Bakımı 

Keratin Bakımı için kullanılmakta olan keratin proteinleri, saçların genel yapısının %72 sini oluşturduğu bilinmektedir. Zayıf saçların güçlendirilmesi için uygulanmakta olan oldukça etkili bir proteindir. Yüzlerde oluşan kırışıklıkların giderilmesinde kullanılmakta ve oldukça iyi başarılara ulaşılmakta olan botoks yöntemi kullanılması gibi, bu keratin proteinleri de aynı şekilde aşınan, yıpranan, parlak ve daha kalın olması istenen, pürüzsüz bir şekilde saçların daha iyi bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

 

Keratin Saç Botoksu ürünleri bazı işlemler ile karıştırılmaktadır. Bu işlemler kimyasalların kullanımı ile yapılmakta olan saç düzleştirme Brezilya fönü kalıcı fön işlemleri ile yakından veya uzaktan hiçbir alakası bulunmamaktadır. Bu yanlış düşüncenin tam aksine bu işlemlerin sonunda yıpranan ve hasar gören saçların eski görünümüne kavuşmalarının bir yöntemidir.

Saçlarda meydana gelmekte olan şekillendirme, boyama, deniz düzleştirme, sülfat, güneş radyasyon gibi sebepler dolayısıyla oluşmakta olan saç sorunları artık sitemizde bulunmakta olan satılmakta olan ve evde kullanım açısından oldukça müsait olan saf keratin içeren saç botoksu ile son bulmaktadır. Evde bu uygulama sonucunda verim almanın en iyi yolu saça Katkısız Keratin yüklemesinin yapılmasıdır.

Kuaförlerde kimyasal Keratin Ürünleri  kullanılması ile ve bunun ile birlikte pres ve oldukça yüksek ısı ile yapılmış bulunan Keratin Bakımı uygulamanın kesinlikle hiçbir kalıcı etkisi bulunmamaktadır. Bu uygulamanın beklenenin tam aksine saçı daha fazla yorması ve oldukça fazla yıpratması mümkündür. Saça bu istenmeyen etkilerin olmaması ve saça doğal güzelliğinin tekrardan kazandırılması, saça daha önce yapılmış uygulamalardan dolayı oluşmuş yıpranmaları ve hasarları tamir etmesi bakımından kesinlikle%100 güvenli ve garantili olarak satılmakta bulunan Uluslararası Patentli Keratin markaları arasında yerini almış Doğal Keratin içeren ürünümüzü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu ürünün kullanılması sonucunda daha önce saçta oluşmuş bulunan yıpranma, yanma, koparak olan dökülmeler, saçta oluşan incelme, dikkat çekici bir şekilde yavaş uzama, zaman zaman kırılma ve tüm bunların yanında zor taranan saçlara kendi evimizde oldukça kolay bir şekilde uygulanacak olan Saç Botoksu sayesinde tüm bu problemler hayatımızdan çıkarılmaktadır.

Evde Saç Botoksu nasıl ve ne şekilde yapılır? Şeklinde oldukça fazla soru gelmektedir. Bu konunun daha iyi anlaşılması için madde madde bu konunun anlatılması gerekmektedir.

  • Önceden saçın yıkanması ve bu uygulamaya tabi tutulması için kurutulması gerekmektedir. Bunun akabinde yeterince Saf Keratin Serum uygulaması yapılmalıdır. Bu işlemin akabinde en az 5 – 6 saat olacak şekilde beklenmesi gerekmektedir. Bu sürenin öncesinde kesinlikle bir işlem yapılmamalıdır.

Bu sürenin geçmesinin artından durulama işlemine geçilmesi gerekmektedir. Ve sitede satışı yapılmakta bulunan maskenin uygulamasına başlayın, bu işlemin sonrasında yaklaşık 10 dakika içerisinde saçın tekrardan durulanması gerekmektedir. Saçta kalan kremin uygulamasını görülmesi ile saçta oluşan farklılık hemen dikkat çekecektir. Oldukça doğal bir yöntemdir.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır