Türkiye’nin Güvenilir sitesi samatyavitamin.com

Türkiye’nin Güvenilir sitesi samatyavitamin.com

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık mağaza mağaza dolaşma devri yavaş yavaş kapanmaktadır. Bir gününü ayırıp, ihtiyaçlarını karşılamak üzere insanların alışverişe çıkması artık pek mantıklı bulunmamakta ve zaman kaybı olarak görülmektedir. Çünkü teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle ve sunduğu fırsatlarla alışveriş yapmak artık çok daha kolay. Bulunduğunuz yerden; ister evden ister işten isterseniz de yolda tek bir tık ile alışveriş yapıp ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkün. Üstelik mağazalarda asla bulunamayacak olan cazip fiyatlar, promosyonlar ve indirimlerle.

İnternet siteleri üzerinden online olarak alışveriş yapmak, insanlara zamandan kazandırdığı kadar, uygun fiyata istediği ürünleri alabilmesi fırsatını da sunmaktadır. Çünkü internet üzerindeki sitelerde, mağazalarda bulunamayacak kadar çok seçenek, çeşitli kalite alternatifleri, farklı farklı fiyatlarla yer almaktadır.

Güvenilir Alışveriş Sitelerinin Gerekliliği

İnternet'ten alışveriş yapmak çok kolay olsa da beraberinde tehlikeleri de getirmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmiş olması kadar teknoloji üzerinden insanların dolandırılması da yaygınlaşmış bir durumdur. Bu nedenle alışverişler mümkün olduğunca güvenilir alışveriş siteleri üzerinden yapılmalıdır.

Son yıllardaki kredi kartı dolandırıcılıkların sayısı oldukça artış göstermiştir. Bu kredi kartı dolandırıcılığının en büyük nedenlerinden birisi de; kredi kartı bilgilerinin kopyalanmasıdır. Bu kopyalama işlemi farklı yollarla yapılabilmektedir ve kopyalama yöntemlerinde bir tanesi de, İnternet üzerinden yapılan alışverişler sırasında korsan bir yazılım ile alışveriş sitesine girilen kredi kartı bilgilerinin kopyalanmasıdır. Bu nedenle, alışveriş yapılacak olan sitenin bir sertifika ile korunuyor olmasına dikkat edilmelidir ve güvenilir alışveriş için güvenilir alışveriş siteleri tercih edilmelidir. Bu güvenilir alışveriş sitelerinden bazıları yazının devamında yer almaktadır.

 ‘’Türkiye’nin Lider E-ticaret Sitesi’’

Samatyavitamin.com internet alışveriş sitesi, müşterilerine ‘Sıfır Risk’ sistemi ile hizmet vermektedir. Sıfır risk sistemine göre, internet sitesi üzerinden alınan sıfır ya da ikinci el eşyalar, alıcıya ulaştıktan sonra onay verilerek ödemesi gerçekleştirilmesi işlemidir. Ürünü sipariş ettiğinizden ürünün elinize geçene kadar olan sürede, kredi kartından ödeme işlemi gerçekleştirilmez ve site üzerinden ürün elinize geçene kadar size süre verilir. Bu süre sonunda onaylayarak ya da onaylama yapmayıp iade bildirerek, kredi kartınızdan ürün ödemesinin gerçekleşmesine engel olabilirsiniz. Samatyavitamin.com bu açıdan oldukça güvenilir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Ve bu uygulama, bu internet sitesinde 2014 yılından beri uygulanmaktadır.

Ayrıca, gittigidiyor.com’da kredi kartı ile ödeme yapmak da güvenilirdir. Çünkü 128 bit SSL ve CVC2 kimlik kontrol uygulamaları ile kredi kartı bilgilerinin kopyalanmasının önüne geçilmektedir.

Samatyavitamin.com

 ‘’Türkiye’nin En Büyük Online Alışveriş Sitesi’’

Hepsiburada.com alışveriş sitesi, en çok tercih edilen güvenilir alışveriş sitelerinin başlarında gelmektedir. 15 farklı kategoriden 100 binden fazla ürün çeşitliliği ile müşterilerine hizmet vermektedirler. Bu site, uluslar arası ödeme sitemi olan PCI-DSS ile verilerin güvenliğinin sağlanması standartlarına uygun olarak korunmaktadır. Bu sebeple hepsiburada.com güvenirliliğini korumaktadır.

Samatyavitamin.com

‘’En Ucuz Fiyatları Gör, Kıyasla’’, ‘’Tasarruf ettirir’’

Cimri.com müşterilerine, aradıklarını ürünü çeşitli fiyat aralıkları ile mağaza mağaza sunmaktadır. Asıl hedefi, müşteriler tarafından aranan ürünlerin farklılıkları ile ortaya koyup, kıyas yapılabilmesini sağlamaktır. 2008 yılında kurulan bu site, müşteriler tarafından en çok tercih edilen sitelerden biridir ve güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Samatyavitamin.com da ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır, internet sitesi; ürün ve hizmet satışı yapan firmalar ile müşteri arasındaki aracı konumundadır. Ayrıca, 2008 yılında kurulup bu yıldan beri faaliyet gösteren internet sitesi, 2011 yılının mayıs ayında Türkiye’nin öncü girişim sermayesi fonu iLab Ventures tarafından satın alınmıştır.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır