Orjinal Ürün Garantisi Samatyavitamin.com

Samatyavitamin.com Orjinal Ürün Garantisi


GIDA TAVİYESİ ÜRÜNLE RİÇİN UYARILAR, ÖNLEMLER, YAN ETKİLERİ :

Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

SON KULLANMA TARİHLERİ UZUNDUR ( EN AZ 1 YILDAN FAZLADIR )

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların  kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.  

BotanikShop aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu  Botanikshop.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

2008 yılında ecane kalfaclığı olarak aldığımız tecrübeleri eczanelere dağıtım ve dağıtım sonrası hizmet amaçlı Muammer Önen tarafından kurulmuştur. Firmamız ürünlerin marka kontrolü marka bilirliği aynı zamanda ürünü direk üretici veya distribütörden alımını sağlamaktadır. Üyelerimize tamamiyle Samatyavitamin.com üzerinde satışını yaptığımız ürünlerin tamamında Orjinal Ürün Garantisi vermekteyiz.

Mağzalarımızda ve samatyavitamin.com adresimizde satılan tüm ürünler T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı izin belgesi vardır ve  sürekli bakanlık memurları tarafından kontrol yapılır.

İşletme Kayıt Numarası  TR-34-K189898

Üretici firmaları tarafından işlenen ürüne ait barkod ve lot numaraları, aksesuar ürünleri hariç her üründe yer alır.